Bussiringid

Uuest õppeaastast ehk 3. septembrist 2018 on kõik Valga valla koolibusside liinid muudetud maakonnaliinideks. Liinide graafikute koostamisel võeti arvesse ka kooli bussijuhtide soovitusi.

Õppetegevusega seotud muudeks reisideks tellitakse edaspidi buss bussifirmast. Valla koolid jagavad ühte koolibussi, mida saab võimalusel samuti kasutada.

Bussiliinide käigus hoidmiseks on väga oluline, et iga õpilane ostaks bussijuhilt pileti. Kuna sõit on tasuta, väljastatakse nullpilet. Õpilaspiletit ega muid dokumente bussijuhile esitama ei pea.

Liinibusse koordineerib  MTÜ Valgamaa Ühistranspordikeskus, kelle kodulehelt on kättesaadav nii kontaktinfo järelepäringute või ettepanekute jaoks kui ka bussiinfo. Graafikud on üleval ka peatus.ee reisiplaneerijas.

Kooliõpilaste transpordiga seonduvate ettepanekute ja küsimustega Lüllemäe Põhikoolis tegeleb õpetaja Ave Siilak, kellega saab ühendust läbi Stuudiumi või meiliaadressil ave@karula.edu.ee.