Eelkool alustab!

opetaja_tarje_eelkoolLüllemäe Põhikoolis alustab tegevust eelkool!

Õpetaja Tarje Roosik ootab 2018. aastal 1. klassi minejaid alates 2. veebruarist igal reedel kell 10.10-12.00 ruumis 101.

Eelkooli peamine eesmärk on harjutada lapsi õpilase eluga, et neil oleks sügisel julgem ja kindlam tunne kooliteed alustada. Õpetaja Tarje juhendamisel õpivad lapsed tundma oma tulevast koolimaja ja klassikaaslasi, tutvuvad tähtede- ja arvudemaailmaga, lahendavad koos arendavaid ülesandeid loodusvaldkonnast ja osalevad lõbusates õppemängudes.

Palume eelkoolis osalemise soovist teavitada kooli direktorit Jana Tiitsu meiliaadressil jana.tiits@karula.edu.ee või telefoninumbril 76 79 045.

Eelkooligrupiga saab jooksvalt liituda kuni kevadeni. Esimesele kohtumisele on lisaks vahetusjalanõudele tarvis kaasa võtta värvipliiatsid ja harilik pliiats, teritaja ning kustutuskumm.

Rõõmsa kohtumiseni!