Esimene koolipäev Lüllemäe Põhikoolis

Lüllemäe Põhikool alustas õppeaastat 1. septembril toimunud aktusega. Pidulik sündmus leidis aset hubaselt kaunistatud kooli hoovis. Ühest küljest oli aktuse õue kolimine tingitud asjaolust, et kooli võimla on hetkel remondis. Samas tõdesid päeva lõpuks meist paljud, et miks mitte ka edaspidi kooliaasta algusaktust vabas õhus pidada – sündmuse atmosfäär oli niivõrd meeldiv.

Rõõm oli lisaks õpilastele aktusel näha palju lapsevanemaid ja teisi pereliikmeid. Valga vallavalitsuse poolt oli koolipere tervitamas ja esimesse klassi minejatele häid soove edastamas vallavanem Margus Lepik. Kool sai valla poolt kingituseks uue Valga valla lipu, mida edaspidi aktustel kasutada saame.

Soojad tervitused tõi koolirahvale Valga Muusikakoolist kaasa õppejuht Merike Pauskar, kes avaldas heameelt selle üle, et käesolevast aastast on Lüllemäel avatud muusikakooli filiaal.

Esimesse klassi asus õppima kolm õpilast, üks õpilane liitus viienda ja üks seitsmenda klassiga. Õpilaste arv on hetkel koolis 56.

Lõbusat, tegusat ja edukat uut õppeaastat meile!

Tekst ja foto: Jana Tiits