Esimene koolipäev Lüllemäe Põhikoolis

2017-2018 õppeaastal asub Lüllemäe Põhikooli esimesse klassi klassijuhataja Elin Lihteni juhendamisel õppima seitse särasilmset õpilast: Anni Liisa Kadakas, Genis Leegiste, Karine-Meribel Liivamägi, Minna Murumets, Otto Asgard Olsen, Oliver Sisov, Marta Teder.

Oma esimesele aktusele saatsid päevakangelasi lõpuklassi õpilased, keda on samuti seitse. Esimese klassi õpilased olid juba nii vaprad, et esitasid kogu kooliperele ja külalistele laulu ning luuletuse. Lõpuklassiga ühiselt esitati südamlik laul ühtehoidmisest. Aabitsate kättesaamine pakkus palju elevust, millest jätkus omajagu ka klassijuhatajatundi.
Soovime oma õpilastele põnevat ja avastusterohket õppeaastat ning lastevanematele palju rõõmu laste edusammudest!

img_2673 img_2675 img_2832 img_2834