Kogukonnatalgutele!

dsc00032 Fotol vasakult: õp Ave, Ere, Liisa, Merili

Tere!

Oleme Lüllemäe Põhikooli kaheksanda klassi noored ja kutsume teid kogukonnatalgutele 29. aprillil Lüllemäe meierei parki kell 11.00!

Palume kõikidel headel abilistel kaasa võtta vajaminevaid tööriistu (redelid, käsisaed, oksakäärid, oksatangid, kärud, rehad). Selleks, et kõigile tööd ja leiba jaguks, palume oma tulekust kindlasti teada anda e-posti aadressil sachrisliisa@gmail.com või telefoninumbril 5161378.

Lüllemäe küla meierei pargi talgud saavad teoks tänu toredale projektiprogrammile Nopi Üles, mis toetab noorte omaalgatuslike ideede elluviimist. Korrastatud pargi pidulik taasavamine toimub Karula-Mõniste-Taheva valla ühisel lastekaitsepäeval, 3.juunil Lüllemäel. Avamise päeval toovad kohalikud loomapidajad parki väikeloomad ning tutvustavad huvilistele kuidas loomi õigesti kasvatada ja õpetada.

Projektifondi “Nopi Üles“ tegevuste elluviimist rahastatakse Haridus- ja Teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Kohtumiseni Lüllemäel!

Korraldajad