Külas vilistlased Marianne Hannus ja Heino Vaiditš

Reedel, 9. märtsil väisasid meie kooli vilistlased Marianne Hannus ja Heino Vaiditš. Heino lõpetas Lüllemäe Põhikooli 2016. aastal ning on omandamas Valgamaa Kutseõppekeskuses keskhariduse kõrval kokaametit. Mariannest sai vilistlane eelmisel, 2017. aastal ning tema jätkab oma õpinguid Nõo Reaalgümnaasiumis.

Teelaua ümber räägiti 9. klassile kuidas edenevad õpingud, jagati kogemusi ühest ja teisest koolist nii õppimise kui muu elu-oluga seonduvalt. Nii Marianne kui Heino panid tulevastele koolilõpetajatele südamele, et edasine õpitee tuleks valida selle järgi, mida ise tõesti teha tahad. Õpetaja Ave ja 9. klass vastasid omalt poolt Marianne ja Heino küsimustele ses osas, et kuidas Lüllemäel koolielu läheb.

Eriline elamus oli vilistlaste külaskäik 1. klassile, kelle tundides nad osalesid. Pikapäevarühmas andsid Marianne ja Heino õpilastele intervjuu, kus kirjeldasid oma elukäiku: millega armastavad tegeleda, mida õpivad jms. Samuti toetasid vilistlased 1. klassi õpilasi matetalgutel osalemisel.

Aitäh teile, Marianne ja Heino, et meid meeles peate! Ootame teid ikka ja jälle külla.

marianne-ja-heino-1-klassi-tunnis-2 marianne-ja-heino-1-klassi-tunnis

Tekst: Ave Siilak