Liivimaa Noorteorkester Lüllemäe Põhikoolis

Lüllemäe Põhikoolil oli suurepärane võimalus võõrustada 9.02.2019 Liivimaa Noorteorkestri orkestrante. Noored harjutasid alates hommikust oma partiisid kahe dirigendi – Anton Kogani ja Jose Antonio Page Ramirezi käe all. Õhtul oli kõigile huvilistele avatud proov, kus sai kuulata õpituid lugusid ning näha, kuidas noored töötavad kontserdil nimel.

Liivimaa Noorteorkestril on üsna keerulised lood, kuid see neid ei takista. Nad püüdlevad ikka edasi ning saavad oma mänguga suurepäraselt hakkama.

Sel korral oli kavas “Habanera” G.Bizet ooperist “Carmen”, J.Barry “Dance with Wolves” (arr. S.L Rosenhaus), J.S.Bachi “Toccata d-moll”, P.Tšaikovski “Avamäng teemal 1812” ja P. Martini “Ballad for a Rainy Day”.

Kontsert-proov oli nii huvitav ja meeliköitev, et lõpetuseks mängiti veel kord P.Tšaikovski “Avamängu teemal 1812”.

Liivimaa Noorteorkestril on aprillis oodata kontserti, nii et jälgige reklaami ning kõik on oodatud kontserdile!

Liivimaa Noorteorkester lihvimas dirigent Jose Antonio Page Ramireze käe all lõiku Bizet’ “Carmenist”.

Uudise pani kokku Cathlen Haugas, foto autor Triin Tanilas.