Õpilastest ettevõtjad valmistuvad laatadeks

img_20171207_113115

Täna on koolis sagimist täis päev meie 6. klassi ettevõtlikel noortel, kes valmistuvad omavalmistatud toodetega vallutama sel nädalal toimuvaid laatasid Valga Põhikoolis ning Pärnu Port Artur 2 kaubanduskeskuses.

Miniminifimasid on loodud päris mitu: Kellas Sepad tegelevad eridisainiga parkimiskellade tootmise ja müügiga, Puupoiss teeb pesunäppidest kuumaaluseid ning Küünlamehed valmistavad Karulas kasvatatud lammaste rasvast mõnusa lõhna ja pika põlemisajaga küünlaid. Peatselt valmivad firmadel ka Facebooki-kodulehed.

Ettevõtluseks tarvilikke teadmisi saavad õpilased alates käesoleva aasta sügisest meie õppekavasse lisandunud ettevõtluse tundidest. Firmade loomise ja tegevuse taga on õpilaste endi ning õpetaja Birgiti entusiasm ja tegutsemistahe. Palju abi on olnud ka lapsevanematest, kes on olnud kodusteks juhendajateks, esimesteks klientideks ja tagasisidestajateks.

Koolirahvas ja külalised saavad võimaluse õpilaste firmade toodanguga tutvuda ning neid endale koju või kingitusteks osta 19. detsembril koolis toimuval heategevuslikul jõululaadal.