Lüllemäe Põhikooli õpilased vallavanema vastuvõtul

Eile tunnustati vallavanema vastuvõtul Valga valla tublisid lõpetajaid ja nende vanemaid. Lüllemäe Põhikooli tublimad lõpetajaid on sel aastal Ere Lee Kama ja Kaspar Kann, kes said vallavanemalt lisaks lilleõiele ja tänukirjale kingituseks Eestis toodetud puidust käekella.

Vastuvõtul tunnustati ka parimaid ainetundjaid. Meie koolist sai kiita Ere Lee Kama eesti keele olümpiaadi I koha ja inglise keele olümpiaadi I-III koha eest. Ere juhendajad olid vastavalt Liina Saksing ja Külli Teder. Kiita sai ka oma esimesel olümpiaadil käinud Kärt Hannus matemaatikaolümpiaadi I koha eest. Tema juhendaja oli Heidi Kõvask.

Aitäh tublidele õpilastele, nende toetavatele vanematele ja pühendunud juhendajatele!

Valga vallavanema vastuvõtt 6.06.2018. Fotol vasakult paremale: lapsevanem Andres Kann, tänukirja saanud Lüllemäe Põhikooli 9. klassi õpilane Kaspar Kann ning vallavanem Margus Lepik.

Valga vallavanema vastuvõtt 6.06.2018. Fotol vallavanem Margus Lepik ja tänukirja saanud Lüllemäe Põhikooli õpilane Ere Lee Kama.

Valga vallavanema vastuvõtule kutsuti ka parimate lõpetajate aineõpetajad. Fotol Valga vallavanem Margus Lepik, Lüllemäe Põhikooli inglise keele õpetaja Külli Teder ning Valgamaa Omavalitsuste Liidu esimees Agu Kabrits.

Valga vallavanema vastuvõtt 6.06.2018. Lüllemäe Põhikooli direktor Jana Tiits ja Valga vallavanem Margus Lepik

Tekst: Jana Tiits

Fotod: Valga vallavalitsuse fotokogu