Bussitransport

Alates 3. septembrist 2018 on kõik Valga valla koolibusside liinid muudetud maakonnaliinideks. Liinide graafikute koostamisel võeti arvesse ka kooli bussijuhtide soovitusi.

Õppetegevusega seotud muudeks reisideks tellitakse buss bussifirmast.

Bussiliinide käigus hoidmiseks on väga oluline, et iga õpilane kasutaks bussikaarti. Bussikaardi saab soetada bussijuhilt või Ühistranspordikeskuse kontorist Valga bussijaamas. Kui kaart puudub, tuleb kindlasti osta bussijuhilt pilet. Kuna sõit on tasuta, väljastatakse nullpilet. Õpilaspiletit ega muid dokumente bussijuhile esitama ei pea.

Liinibusse koordineerib  MTÜ Valgamaa Ühistranspordikeskus, kelle kodulehelt on kättesaadav nii kontaktinfo järelepäringute või ettepanekute jaoks kui ka bussiinfo. Graafikud on üleval ka peatus.ee reisiplaneerijas.

Kooliõpilaste transpordiga seonduvate ettepanekute ja küsimustega Lüllemäe Põhikoolis tegeleb õppekorralduse spetsialist Ave Kadakas, kellega saab ühendust läbi Stuudiumi või meiliaadressil ave@karula.edu.ee.