Sündmused

Lüllemäe Põhikooli II poolaasta õppe- ja kasvatustööd toetavate sündmuste plaan                                 
Kuupäev Sündmus Toimumiskoht Sihtgrupp Vastutaja Märkused
Jaanuar                                                                                                                                                                                                                              
10.jaan Ettevõtlusküla ja MakerLab Tartu 1.-9. klass Ave
18.jaan Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. klass Laur
29.jaan Võrkpalli pallilahing Valga 1.-3. klass poisid Valev
24.jaan Eesti keele olümpiaad Valga 8. klass Liina
Veebruar                                                                                                                                                                                                                         
01.veebr Piirkondlik bioloogiaolümpiaad Valgamaa 7.-9. klass Rolf
08.veebr Piirkondlik ajaloo olümpiaad Valgamaa 6. kl Ele
11.veebr Piirkondlik geograafiaolümpiaad 7.-9. klass Rolf
12.veebr Koolinoorte MV sisekergejõustikus Valga 4.-6. klass Valev
14.veebr Sõbrapäev + disko (1.-4.) LPK 1.-9. klass klassiõpetajad, ÕE (postkast)
21.veebr Avatud uste päev, Eesti Vabariigi aastapäeva kontsertaktus LPK 1.-9. klass, lasteaed, pered Muusikaõpetajad + töögrupp
21.veebr Kooliöö LPK 5.-9. klass ÕE
Märts                                                                                                                                                                                                                                 
03.märts Võrkpall EKSL miniliiga Valga 4.-6. klass Valev
6.-7.märts Piirkondlik matemaatikaolümpiaad 4.-6. klass Anneli
10.märts Murdmaasuustamine koolinoorte MV Otepää 1.-9. klass Valev
9.-13.märts Emakeelenädal LPK 1.-9. klass Liina
13.märts Tähelepanu start piirkondlik võistlus Valga 2.-5. klass Valev
16.märts Algab mikroskoobi fotovõistlus LPK 1.-9. klassid Rolf
18.märts Koolinoorte MV võrkpallis Valga 1.-9. klassi poisid/tüdrukud Valev
18.märts Keeltekohvik + spelling bee LPK 1.-9. klass Külli, Merli, Ave
19.märts Matemaatika võistlusmäng “Känguru” LPK 3.-4. klass Anneli
21.märts Valga valla laulukarussell Valga Triin
Aprill                                                                                                                                                                                                                                
01.apr Stiilipäev + talentide õhtu LPK 1.-9. klass ÕE + klassijuhatajad
01.apr Folklooripäev Antslas Antsla 3. klass Elin
6.-9.apr Kevadpühade kombestiku päevad LPK 1.-4. klass Klassiõpetajad Elin
07.apr Rahvastepall, maakoolid Keeni 2.-5. klass Valev
13.apr Loovtööde kaitsmine LPK 8. klass Jana Kuulama on oodatud 6.-9. klass
13.-17.04 Mikroskoobi fotovõistluse näitus LPK 1.-9. klass Rolf Toimub hindamine, selguvad võitjad.
14.apr Inglise keele olümpiaadi piirkondlik voor Valga PK 6.-9. klass Külli
16.-17.04 Laskmise MV Valga 6.-9. klass Valev
29.apr Rahvusvahelise tantsupäeva tähistamine LPK 1.-9. klass Elin
29.apr Murdmaajooks Tõrva 1.-9. klass (valik) Valev
aprill Jalgpalli maakondlik turniir, poisid Valga 1.-5. klass (valik) Valev
Mai                                                                                                                                                                                                                                      
04.mai Kevadnäituse avamine LPK 1.-9. klass, lasteaed, pered Triin, kunsti-, klassiõpetajad, käsitöö, tehnoloogia, Jana
07.mai Heategevuslik teatejooks Valga 1.-9. klass Valev Algab ~14:00, koolipäeva ei sega.
13.mai Orienteerumine KV Otepää 1.-9. klass Valev
21.mai Muinsuskaitse objektide korrastamine Lüllemäel 4.-6. klass + huvilised Astrid Toimub peale tunde.
26.mai Kergejõustiku MV (vanemad) Valga 6.-8. klass Valev
26.mai 9. klassi tutipäev LPK 9. klass Valev, 8. klass
29.mai Kergejõustiku MV (nooremad) Valga 1.-5. klass Valev
Juuni                                                                                                                                                                                                                                  
1.-4.juuni Klassieksursioonid Erinevad kohad 1.-9. klass klassijuhatajad
2.-3.06 KEAT 6.-7. klass Külli
04.juuni Liikumis- ja lauamängudepäev Lüllemäe 1.-9. klass Valev, Külli + töögrupp
05.juuni Õppeaasta lõpuaktus LPK 1.-8. klass, pered Jana, Triin, Cathlen Algus
16.juuni 9. klassi lõpuaktus LPK 9. klass koolipere Algus 13.00