3. ja 4. klassi õpilased Hans Eineri konverentsil

Valga Põhikool korraldas 17. mail kolmandat korda Hans Eineri eestikeelsele koolile pühendatud õpilaskonverentsi.

Seekord esindasid Lüllemäe Põhikool kolm õpilast: Kristofer Falilejev 3. klassist ning Mihkel Kukk ja Rasmus Erik Kadakas 4. klassist. Õpilased tutvustasid õpetaja Rolfi Saarna eestvedamisel läbiviidud mikroskoobifotode võistlust “Väike maailm”.

Lüllemäe Põhikooli õpilased (vasakult paremale) Rasmus Erik Kadakas, Mihkel Kukk ja Kristofer Falilejev õpetaja Rolf Saarna toetusel esinemas ettekandega Hans Eineri III konverentsil Valga Põhikoolis 17.05.2018. Foto: Ivi Tigane

Möödunud aastal, mil Lüllemäe kool osales konverentsil esmakordselt, esitles tollane 8. klassi õpilane Liisa Sachris oma loovtööd “Hobusele häälkäskluste õpetamine käekõrval treeningus”.

Kõigist konverentsist osavõtnuist saab ülevaate Valga Põhikooli kodulehel.

Uudise pani kokku Ave Siilak

Foto: Ivi Tigane