Lüllemäe lasteaed sai 21!

Esimene aprill on levinud kui naljapäev.

“Mis sul seal kinga all? Tald on vist lahti? Aprill!”

“Direktor käis vihase näoga siin ja ootab sind oma kabinetis! Aprill!”

“Homme tuleb kultuurisaade OP! kooli fimima õpetaja Sirle ja teiste õpetajate tööd ning seda, kuidas Sirle õhtul kohalikus kultuurimajas näitlejana üles astub. Aprill!”

Need on vaid mõned eile koolimajas kuuldud naljad. Aga tegelikult toimus 1. aprillil Lüllemäel rongkäik ning õuepidu kooli kunstmuru väljakul. Põhjust peoks andis 1. aprill aastal 2003, mil avati Lüllemäel kooli kõrval endises internaadimajas Mürakarude lasteaiarühm. Tänaseks on juba mõnda aega tegutsenud Mürakarude kõrval ka Mesimummude rühm ning paar aastat tagasi avati maja allkorrusel Päikesejänkude sõimerühm. Lisaks Lüllemäe kolmele rühmale on kooli oluline osa ka Kaagjärve külas asuv Päikeselaste rühm.

Hetkel on Lüllemäe Põhikooli lasteaias 52 last. Igati korralik kamp.

Mis sünnipäeval toimus?

Eilsel sünnipäeval toimus Lüllemäel rongkäik ning eriti vahva oli see, et rühmade õpetajad olid riides vastavalt temaatikale. Lüllemäe kooli ümbruses silkasid ringi nii Jänkud, Mesimumm kui Mürakaruke. Eile toimusid kooliõuel erinevad mängud liikumisõpetaja Valevi eestvedamisel ning lauldi koos mitmeid laule. Muusikaõpetaja Cathlen mängis laulude saateks vapustavalt akordioni.

Loomulikult said lapsed ka pärast rühmaruumidesse tagasi jõudmist suu magusaks. Ikka soojust ja vahvat tegutsemist Lüllemäe lasteaia põnnidele ja õpetajatele!