Võrkpall on Lüllemäel üllas!

Väikese maakoolis mütsub pall juba enne kella kaheksat hommikul. Nimelt mängivad algklasside poisid õues kunstmuru väljakul jalgpalli iga ilmaga. Nii iga päev ja õhtuni välja. Aga lisaks jalkale meeldib me kooli õpilastele mängida ka võrkpalli. See on väga suur asi, kui maakool saab võistkonnaspordi turniiril mees- ja naiskonna välja panna.

Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis saavutas eelmisel nädalal meie kooli 4.-6. klassi noormeeste võistkond kuue võistkonna arvestuses tubli kolmanda koha. Võistkonda kuulusid: Enrik, Airon, Sander, Vesse, Kaspar, Tõru, Gervin.

Vanemate 7.-9. klasside arvestuses saavutas meie kooli noormeeste võistkond võimsa teise koha maakonnas. Võistkonda kuulusid Tõnn, Kristofer, Tõiv, Erik, Jarelo, Romet

Tublid olid ka meie tüdrukud, kes pakkusid tugevat konkurentsi igas mängus. Võistkonda kuulusid: Kairit, Meribel, Minna, Karine, Laidy.

Kiitus kõigile osalejatele. Suur pikk hüppelt pats ka laste juhendajale Valevile. Paneme palli mängu!