Lüllemäe Põhikooli 60. juubel 18. mail 2024

Kunstnik Reet Sepa maal koolimajast

Hea Lüllemäe Põhikooli vilistlane, endine õpilane ja töötaja!

Oled oodatud 18. mail oma vanasse koolimajja, et tähistada koos suurt ja ümmargust juubelit. Plaanitud on aktiivsed tegevused, koolisöök, kontsertaktus ning pidu koos bändiga. Vahepeal on loomulikult võimalus oma lennu ja teiste “Sinu aja” õpetajate ja õpilastega juttu puhuda.

Päevakava näeb välja selline:

Aastapäeva lähenedes jagame kooli kodulehel ka vilistlaslugusid. Selleks palume kõigil vilistlastel vastata mõnele küsimusele.

• Milliste liikumisharrastustega Sinu Lüllemäel kooliskäigu ajal tegeleti? Mida te tegite talvel? Mida te tegite õues kevadel ja sügisel? Kas meenub oma kooliajast mõni värvikas retk või omamoodi ettevõtmine?

• Milline õpetaja oli Sinu kooliajal kõige meeldejäävam? Mis lugu Sul temaga seoses meenub?

• Kui Sina käisid koolis, kas siis oli koolil oma kasvuhoone? Kas Sulle meenub sellega seoses ka mõni lugu?

Palun saada oma vastused Lüllemäe Põhikooli direktorile aadressile mart.kase@karula.edu.ee

Vilistlaspeo osalustasu on 25 eurot. Palun kanda see 15. aprillini Valga Vallavalitsuse kontole EE49 1010 2020 0057 7004 (SEB Pank). Selgitusse märkida “Lüllemäe vilistlaspeo tasu”.

Juubelil näeme!

Mart Kase