Geim, sett, Lüllemäe!

Tarkusepäeval toimus Lüllemäel soe aktus. Koolimaja saal oli täna rahvast täis ning aktus oli paraja pikkusega ja parajalt südamlik. Esimene klass sai kätte oma elu esimese aabitsa. Samuti said nad täna oma elu esimese õpilaspileti ja nimelise bussikaardi, millega saavad tasuta sõita maailma otsa ning tagasi.

Õpetajad täna aktuse käigus lilli ei saanud, vaid nad said pudeli kitsepiima. Uute õpetajatena liituvad Lüllemäe Põhikooli tööka ja agara meeskonnaga eesti keele ja kirjanduse õpetaja Elina Allas ning keemiaõpetaja Riina Kuutma. Loomulikult kirjutasime tänasel aktusel alla ka koolirahule. Oma poogna panid sellele olulisele paberile direktor, õpetajate esindaja ja õpilaste esindaja.

Uue pallimängu- ja tenniseplatsi eest tänas kool nii Karula-Lüllemäe Tervise- ja Spordikeskust kui ka Valga valda. Koos on loodud kooli ümbrus märkimisväärselt mitmekülgseks ning koostööd jätkame loomulikult ka edaspidi. Samuti aplodeerisime lastevanematele, kes toetasid oma tegudega uue kaugushüppe hoovõturaja ja kasti loomist kooli staadionile.

Pärast aktust toimus klasside pildistamine ning klassijuhatajatund. Sööklas said lapsed ja õpetajad piduliku päeva puhul kartulisalatit ning siis kogunesime kooli õuele.

Kõigepealt oli põhjust istutada õunapuu. Nimelt kinkis Ettevõtliku Kooli liikumine meile magusa sordiga viljapuu ning samuti avasime kooli fuajees Liikuma Kutsuva Kooli vapiplaadi. Need on meile olulisi väärtusi edasi kandvad koostööpartnerid.

Täna toimus ümber kooli lastele orienteerumismäng, mil pidi punktides tegema erinevaid tegevusi. Näiteks sai õpetaja Valevi näpunäidete järgi proovida uusi välijõusaali masinaid.

Samuti sai laulda ja joonistada ning direktorile end ka valenime all tutvustada. Erinevas vanuses lapsed liikusid ümber kooli kuues meeskonnas ringi ning kõigil oli huvitav.

Otse loomulikult sai teha ka esimesed tenniselöögid uuel väljakul. Suur aitäh kõigile reketite ja pallide annetajatele! See on oluline asi, et meie piirkonna lastel on võimalik priilt tennist mängida.

Ka koolipildi jaoks kogunesime kõik kokku tenniseväljakule. Ootame rõõmsameelselt esmaspäeva.