Mürakarud, Mesimummud, Päikeselapsed, Päikesejänkud!

Esimesel septembril algas uus õppepaasta ka Lüllemäe Põhikooli lasteaias. Meie lasteaias on kolm rühma Lüllemäel – liitrühmad Mürakarud ja Mesimummud ning sõimerühm Päikesejänkud. Neljas tegus liitrühm Päikeselapsed asub Kaagjärve külakeskuses. Kokku käib Lüllemäe Põhikooli lasteaias hetkel 50 last. Lasteaia õpetajad on tegusad ning veedavad palju aega lastega värskes õhus. Näiteks tänagi käis Mürakarude rühm traditsioonilises õppeaasta alguse matkal “Tere, Karuke!” Loomulikult oli kohal ka päris karu, kes kehastus pärast õpetaja Ulviks tagasi.

Mida toob lasteaia uus hooaeg? Eks ikka palju lustimist, õppimist ning koos tegutsemist. Emadepäeval 2023 esitas Mesimummude rühm näitemängu “Pünamütsike”. Võimalik, et sel aastal on plaanis “Hamlet” või “Kolm õde”.

Loomulikult on lasteaia rühmade oluline osa õppetööst erinevate talude ja loomade külastamine. Kindlasti vaadatakse ka sel aastal hobusega tõtt ning kantseldatakse kitsetallesid.

Soovime meie lasteaia õpetajatele, lastele ning lapsevanematele tegusat uut aastat ning loodame, et koos saab ka nii mõnigi asi lasteaias korda tehtud. Igatahes on lapsed hoitud ning hoitud.