Mäesarvikute Squad

Täna toimus esimene tund uues huviringis, mis on osa liikumisest HK Unicorn Squad. See on algatus, mis pakub huviharidusena tehnoloogiaõpet ainult tüdrukutele. Eesmärk on kasvatada tüdrukute seas praktiliste ja põnevate ülesannete abil huvi tehnika, robootika ja loodusteaduste vastu. Õpetaja Birgit võttis väljakutse vastu ning asus Lüllemäe koolis ringi eest vedama.

Esimese tunni esimene ülesanne oli loomulikult kehastuda grupipildi jaoks ükssarvikuks ning siis mõelda oma tüdrukutekambale nimi. Pärast mõttevahetust jõudsid tüdrukud veendumusele, et need loomad, kes kooli staadionit igal öösel üles songivad pole mitte mägrad, vaid on hoopis mäesarvikud. Nii saigi nimeks Mäesarvikute Squad.

Esimese tunni ülesanne oli välja lõigata papinugadega kujutis, ning pusisid tüdrukud mis nad pusisid, kujutis sai välja lõigatud ning papile kleebitud.

Õues lasti värvid peale ning moodustus naisükssarviku stentsel. Vau, äge, maru!

Loomulikult ei puudunud esimesest tunnist ka kaneelisaiad. Nendest ju kuulu järgi naisükssarvikud jõudu juurde saavad.

Igatahes – poisid üle ilma – hoidke alt! Lüllemäe Mäesarvikud kogunevad nüüd ülenädalati. Nad õpivad ja pusivad ning kord vallutavad kogu ilma.

Mäesarvik on üks ilus tegelane, kes helendab kaugele, kiirgab soojust ning süstib teistesse tegutsemisindu!