Lüllemäe Põhikooli koor läheb juubelilaulupeole

Läbi 2018/19 õppeaasta on kooridel üle Eesti olnud põhiliselt üks suur eesmärk – pääseda 4.-7. juulil toimuvale juubelilaulupeole “Minu arm”, mis tähistab 150 aasta möödumist esimesest üldrahvalikust laulupeost.

Nii ka Lüllemäe Põhikoolis. Lisaks kord nädalas toimuvatele kooritundidele tegi muusikaõpetaja Cathlen Haugas igal nädalal klassijuhatajatundides lisaproove. Kvalifikatsioonilugudeks olid Helin-Mari Arderi viisil ja Olivia Saare sõnadega laul “Naerulohkudega maailm” ning Olav Ehala viisistatud Juhan Viidingu sõnadele kirjutatud “Buratino laul”.

Pingutused kandsid vilja, sest 17. aprillil Valga Põhikoolis toimunud ettelaulmise järel otsustas žürii, et Lüllemäe Põhikooli mudilaskoor on valmis laulupeole minema.

Palju õnne kõigile lauljatele, õpetajatele ja lapsevanematele!

Mudilaskoor 22. veebruaril 2019 toimunud Eesti Vabariigi aastapäevaaktusel laulmas samuti laulupeorepertuaaris olevat Riho Pätsi / rahvaluule lugu “Rõõmulaul”. Dirigeerib õpetaja Cathlen Haugas. Foto: Merli Meresaar