Tulemas on avatud uste päev

Ootame meie praeguseid ja tulevasi koolipere liikmeid 21. veebruaril avatud uste päevale.

Sündmus on ellu kutsutud selleks, et anda soovijatele võimalus oma silmaga näha, milline näeb välja Lüllemäe Põhikooli koolipäev – kuidas toimub õppetöö ja milline on füüsiline õpikeskkond. Avaneb võimalus tajuda siinset õhkkonda, esitada küsimusi infotunnil ning näha meie õpilaste esinemisi aktusel.

Lisaks praegustele vanematele on palavalt külla oodatud pered, kes alles otsivad oma lapsele sobivat kooli. Osaledes avatud uste päeval saate kaalukausile lisada meie hubase tundega kvaliteetse hariduse andmisele orienteeritud kooli, et seejärel teha parim otsus oma lapse tuleviku heaks. Sobivusel on juba veebruarist võimalik liituda meie eelkooligrupiga või tuua laps sügisest Lüllemäe Põhikooli esimesse klassi. Uutele tulijatele on ruumi ka meie vanemates klassides.

Avatud uste päeva ajakava

8.30–9.15           Võimalus vaadelda tunde

9.25–10.10         Infotund kooli saalis

10.20–11.05      Võimalus vaadelda tunde

11.15–12.00      Vabariigi aastapäeva aktus kooli saalis

Huvilistel palume aadressil jana.tiits@karula.edu.ee ette teatada, milliseid tunde soovite vaatlema tulla. Reedese tunniplaaniga saate tutvuda siin.

Ajavahemikul 9.00–10.30 on võimalus tutvuda lasteaiaga. Ka lasteaia külastamise soovist palume ette teada anda eelpool toodud aadressil.

Rõõmsa kohtumiseni!

Jana Tiits