Sõimerühm kolis uutesse ruumidesse

Lüllemäe Lasteaias oli 16. detsember topelt rõõmupäev. Lisaks sellele, et õhtul toimus meeleolukas jõulupidu, lõigati hommikul läbi lint sõimerühma oma ruumidesse. Sündmust tähistati kringli- ja morsipeoga, millest said osa ka mitmed külalised.
Lüllemäe Põhikooli juures tegutseva liitrühma kõrval alustas 1. septembrist tegutsemist sõimerühm, millesse paigutati 1,5–3-aastased lapsed. Nii noorte laste grupp võimaldab neile nende vanusest tulenevat erilähenemist ning rahulikku kohanemist lasteaiaga. Pärast kolmeseks saamist liigub sõimelaps järgneva õppeaasta alguses edasi liitrühma.
Seni jagasid kaks rühma omavahel liitrühma ruume, kuid nüüd mängivad ja õpivad pisikesed põngerjad värskelt remonditud pinnal. Nende kasutada on kaks avarat mängutuba, garderoob ja ruumikas tualett.
Sõimerühmas käib tänase seisuga 7 last. Jaanuaris on lisandumas veel kaks. Lõbus seltskond on koos!

dscn7453 dscn7462 dscn7466 dscn7467 dscn7474 dscn7488 dscn7492 dscn7501 dscn7509 dscn7517 dscn7534