Algklassid kogusid koogimüügiga raha

Lüllemäel algab ettevõtlusõpe 2. klassis. Sel aastal osaleb klassijuhataja Elin ka Valgamaa rahatarkuse mentorklubis ning tema entusiasmist nakatuna otsustasid õpilased korraldada koogilaada. 2.-4. klass panigi mihklipäeval koogikohviku püsti. Müügil olid erinevad koogid, millest saadud tulu kasutamise eesmärk oli igal klassil erinev.

2. klassi müügitulu läheb klassiekskursiooni kulude tarbeks.

3. klass kogub raha oma ettevõtmiste/vahendite “põrsasse”.

4. klassi õpilastel olid oma isiklikud eesmärgid, mille täitmise nimel nemadki kooki küpsetasid.

Koogi kõrvale sai igaüks mõnusat pärnaõieteed juua ning sõpradega mõnusalt juttu puhuda.

Ostjateks olid minilaadal teised õpilased ja õpetajad, kes vaagnad kiiresti tühjaks ostsid.

Ettevõtmine oli igati edukas ning lapsed hakkasid juba jõululaada ettevalmistustele mõtlema.