Hea juht, ootame Sind Lüllemäele!

Kas oled unistanud ühe särava, ettevõtliku ja loomingulise meeskonna juhtimisest, kus Sind hoitakse ja toetatakse?

Tere tulemast Lüllemäe Põhikooli!

Sind ootavad ees ehedad ja uudishimulikud lapsed, hoolivad ja kaasamõtlevad lapsevanemad, innukad ja abivalmid kaastöötajad, hubane ja helge koolimaja, suurepäraste võimalustega kooliõu ja imelised vaated Karula Rahvuspargile.

Võta tulles kaasa paunatäis töörõõmu, avatust, julgeid ideid ja jõudu nende teostamiseks – muu varustusega tuleme appi. Lisaks tööle meeldib meie meeskonnale ka matkata, pilli mängida, laulda, tantsida, erilisi hetki ühiselt tähistada ja muidu koos tegutseda. Nii püsime tasakaalus ja terved.

Hoolitseme oma väikeses maakoolis selle eest, et iga laps saab parima võimaliku õpetuse ja toe. Tule meile, et hoida ja arendada elujõulist põhiharidust Lüllemäel!

Sinu meeskond