Emakeele õpetaja, aeee!

Lüllemäe Põhikool pikendab emakeele ja kirjanduse õpetaja (täiskoormus) kandideerimise tähtaega 25. augustini.

Mille poolest on eesti keeles eriline sõna vintsklema? Aga kirstuvõti? Mis on nina-taga käänded? Kes või mis on Mudlum?

Need on ilmselgelt Sinu jaoks liiga kerged küsimused, sest Sa vastad kvalifikatsiooninõuetele, armastad tegeleda lastega ja naljatleda kolleegidega. Sa oled ju suurepärane suhtleja.

Oi, kuidas Sinust kiirgab sära. Sa oskad nipsin-napsin õppetöös kasutada arvutit ja muid digitehnoloogiaid. Sa mõistad poolelt mõttelt kolleegidevahelises koostöös peituvat kosmilist maist jõudu. Muidugi meeldib Sulle kitsepiim ja hommikuti jooksma käia.

Aga mida me siis Sulle vastu pakume? Lüllemäe Põhikoolis ja lasteaias töötades tunned Sa, et oled osa meeskonnast. Saad iga päev küünarnukitunnet. Siin saad iga päev viibida kaunis looduses ja kogeda meeleolukaid ühistegevusi kolleegide ja lastega. Sa muudad noorte inimeste maailma.

Palun saada oma CV, motivatsioonikiri ja kvalifikatsioonile vastavat haridust tõendavate dokumentide koopiad aadressile mart.kase@karula.edu.ee

Täiendavad küsimused on oodatud direktorile telefonil 5308 3117.