Siin Lüllemäe, asume tööle!

Täna tulid kooli õpetajad peale suvepuhkust tööle ning toimus inspiratsioonipäev kooli aulas. Lisaks õpetajatele olid täna kohal lasteaiaõpetajad ja köök. Lüllemäe Põhikool sai väärikalt ja sümboolselt üle antud direktor Jana Tiitsilt direktor Mart Kasele.

Loomulikult sai täna ka kooli hea hunt kriimsilm Ave kitsenaha kingituseks. Ave käes oli õppeasutus suvel, kui koolil polnud direktorit ametis.

Pole päris tavaline pidada uue koolihooaja esimest ettevalmistuspäeva nii, et korraga on kohal justkui kaks direktorit. Aga täpselt nii käibki ühe sisuka asutuse inimeste üle andmine. Huvitavad töökad karakterid on iga kooli suurim väärtus. Aga armastus käib ikka suu kaudu, nii sai täna ka kitsejuustu ja võid hapusaial. Suurepärase hapusaia autoriks on ka me Kaagjärve lasteaiarühma lapsevanem Marian.

NB! Esimesse klassi läheb Lüllemäel 1. septembril 8 last. Aga meile mahub ju mõni maru jõnglane veel juurde. Seega, kui elad Lüllemäele piisavalt lähedal ja me oleme Sinu lapsele justkui loodud, siis kooli astumise avalduse leiad SIIT. Kui lapse avaldus on täidetud, siis pane see teele direktor Mardile aadressile mart.kase@karula.edu.ee

Elagu uued teadmised, oskused ja head inimesed!