Kaagjärve lasteaia koolisaatmispidu

Sel aastal saatsid Kaagjärve ja Lüllemäe rühmad ühtekokku kooli 6 last. Sügisel alustavad kooliteed meie lasteaia 5 poissi ja 1 tüdruk.

Kaagjärve rühma selleaastased lõpetajad Airon ja Enrik on mänguhimulised ja uudishimulikud noorhärrad. Neile meeldib hullata, kuid samas ootavad nad juba pikisilmi kooliminekut. Nad tahavad olla suured poisid ja eks nad seda juba ka on.

Mai viimasel päeval toimunud koolisaatmispidu oli neile tore ja meeldejääv. Alustuseks esitati koos rühmakaaslastega õpetlik näidend „Kolm põrsakest“, mida kevadel hoolega harjutatud sai. Külalistele vahva etteaste meeldis. Näidendis oli palju lõbusaid laule, mis klaveri saatel toredasti kõlasid.

Aktuse ametlikus osas lugesid Airon ja Enrik kahepeale ette luuletuse „Tubli koolipoiss must saab“. Pärast tunnistuste kättesaamist ja õnnitluste vastuvõtmist tänasid lõpetajad kingitustega ka oma õpetajaid. Magusa punkti päevale pani ühine tordisöömine koos rühmakaaslaste, lapsevanemate ja külalistega.

Uudis: lasteaiaõpetajad

Fotod: Jana Tiits