Lüllemäe lasteaialapsed saadeti pidulikult kooli

Mai viimane päev oli neljale arukale ja vallatule lapsele eriti tähtis. Nimelt olid Estelle, Sander, Siim ja Vesse päevakangelased Lüllemäe  rühma koolisaatmispeol. Asjaosalisi tervitati õpetajate ja lapsevanemate poolt sirelite ja metsalilledega kaunistatud peoruumis.
Pidulik-armsaks aktuseks olid nii kooliminejail kui nende rühmakaaslastel õpetajate juhendamisel selgeks õpitud erinevad luuletused ja laulud. Lasteaia lõpetajad said kätte suured mapid oma töödega ning igaüks sai ka oma elu esimese tähtsa tunnistuse omanikuks. Läbi kogu aktuse kostus palju tänusõnu, kingiti ohtralt lilli ning tehti muid kingitusi.

Ametliku osa lõppedes ootas kõiki pidulisi söögitoas kaks imekaunist maitsvat torti ning mitu vaagnat puuvilju. See, et meie lõpupäeva maitsvad tordid küpsetab Liisi ema Eve Rüütli, on saanud juba omamoodi traditsiooniks.

Lasteaia lõpupäev on ühteaegu rõõmus ja kurb päev. Arutasime õpetajatega, et just siis, kui lapsed on jõudnud kõige mõnusamasse ikka, peame neil minna laskma. Samas on suur rõõm, et nad on nii suurteks ja edukateks kasvanud.
Täname kõiki, kes osalesid sellel toredal koolisaatmise peol. Erilised tänud meie tublidele lastele ja lastevanematele!
uudis: lasteaiaõpetajad
fotod: Jana Tiits