Õpetajad vallavanema vastuvõtul

Kord aastas kutsub Valga vallavalitsus kokku kõik oma haridustöötajad, et pidulikult tähistada õpetajate päeva. Sellel aastal leidis sündmus aset 3. oktoobril, mil Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses toimunud tänuüritusel tervitati uusi õpetajaid, tunnustati Valga valla märkimisväärsemat haridustegu ning anti üle tunnustused silmapaistnud õpetajatele ja direktoritele.

Lüllemäe Põhikoolist osales vastuvõtul kokku 13 kooli ja lasteaiaõpetajat. Seda suurem oli rõõm tähistada meile osaks saanud tunnustust, kui Valga vald andis üle „Eestimaa õpib ja tänab“ piirkondliku aasta koolijuhi nominendi tiitli. Olen märkamise eest siiralt tänulik!

Pärast piduliku osa lõppu järgnes bankett ja muusikaline meelelahutus, millest meie kollektiiv võttis maksimumi – tantsiti ja naerdi südamest ning lahkusime peolt viimastena. Ees on ootamas lõbus õpetajate päev koos õpilastega!

Vastuvõtul osalenud kooli- ja lasteaiaõpetajad koos vallavanem Margus Lepikuga.

Jana Tiits, direktor