Õpilased saatsid kingitused presidendile ja ministrile

“Meie kallis President! Aitäh, et oled väga tark ja usin! Saadame Sulle Eesti 101. sünnipäevaks omatehtud šokolaadi, et Sul oleks palju jõudu. Anni Liisa Kadakas ja Minna Murumets, Lüllemäe Põhikooli 2. klass”

Ettevõtlusringi õpilased Anni Liisa Kadakas ja Minna Murumets tulid tootearenduse käigus ideele proovida midagi senisest erinevat ja teha ise šokolaadi. Üks mõte viis teiseni ja nii otsustati valmistada kaks erilist partiid Eesti 101. sünnipäevaks ning saata president Kersti Kaljulaiule ja haridusminister Mailis Repsile.

Tüdrukute entusiasmi ning juhendaja, klassijuhataja ja vanemate abiga sai mõte teoks ning kingikarbid koos kaartidega said isiklikult nii presidendi kantseleisse kui haridus- ja teadusministeeriumi kohale viidud.

Šokolaadikompvekkidele andis krõbeda tekstuuri puhitud riis, mille Anni ja Minna kõigepealt vormidesse sättisid.

Pärast kakaovõi, mee ja kakao lisamist valmisid kompvekid sügavkülmas ning said esmase kaunistuskihi.

“Kallis haridusminister Mailis Reps! Saadame Sulle Eesti 101. sünnipäevaks omatehtud šokolaadi, et Sul tuleks palju häid mõtteid! Anni Liisa Kadakas ja Minna Murumets, Lüllemäe Põhikooli 2. klass”

Fotod tegi ja uudise pani kokku Ave Siilak