Pääsukesed Lüllemäel ehk teeme ise filmi

7. märtsil viidi läbi 6. klassi eesti keele tundide teema raames filmiprojekt, milles 6. klassi õpilaste stsenaariumi järgi filmiti kooli kaameraga üles 7. klassi õpilaste mäng. Võttepaigad olid Lüllemäe Põhikooli koolimajas ja välihoovis.
Filmiprojekti eesmärgiks oli proovida, kas isekirjutatud stsenaariumist saab tõesti filmi teha ning katsetada, kuidas see koolipäeva sees välja tuleb.
Saadud “must materjal” läheb edasi monteerimisse ja loodame, et sellest tuleb hea film. Kui hästi läheb, peaks film valmima aprilliks.

6. ja 7. klass tutvusid alustuseks stsenaariumiga ning said režissööridelt endale rollid. Foto: Liina Saksing

Kummitus ja operaator. Foto: Liina Saksing

Uudise kirjutasid 6. klassi õpilased Annabel Pormeister ja Anni Aliide Markvart.