Emadepäev Kaagjärve lasteaias

Esimest korda oli meie emadepäev toodud kaunisse hommikusse. On hea meel, et saime kinkida emadele nende tähtsaks päevaks pidulikkust ja tuua sära lasteaia ruumidesse. Lapsed oli väga elevil ja ootasid õhinaga, et saaksid oma emadele kinkida enda meisterdatud lille.

Emadele oli pidupäeva puhul kaetud laud ning nad said kogu meie väikese kontserti vältel nautida kohvi ja kooki ning puuvilju. Laud oli kaetud ka meie vahvatele poistele, et end põnevate laulude ja tantsude vahel turgutada.

Laulsime mõned laulud, lugesime vahva luuletuse ning mängisime pilli. Lapsed olid agaralt harjutanud, et õppida selgeks üks tore akordionipala. Pillimäng oli nii kaunis, et emad soovisid lausa kordust. Mängiti ka ilus lugu ksülofonil.

Imeliselt liigutav ja armas vaatepilt oli see, kui pojad palusid emad valsile. Poisid olid väga püüdlikud ja tublid ning tants õnnestus suurepäraselt. Meie vahvate poiste emadel tulid lausa pisarad silma.

Peale vahvat pidu, söömist ja kohvitamist otsustasime teha ka väikese matka Pähni matkarajal. Lapsed olid väga tublid ja läbisid 1,5 km pikkuse teekonna rõõmsalt loodust uudistades.

Matk värskes õhus oli äärmiselt põnev ning meeldejääv. Peeti piknik maitsva söögi ja joogiga, prooviti ka kadakamarju. Kõik olid muidugi väsinud, kuid meie väikese seiklusega rahul.

Aitäh armsad emad, et osalesite sellel meeldejääval peol!

Uudis ja fotod: Kaagjärve lasteaed