Suusabuss meie koolis

Suusabussi suusatrenn Lüllemäel 2019

Spordiklubi Karula korraldas koostöös Valgamaa Arenguagentuuriga, Tervise Arengu Instituudiga ja Valgamaa Omavalitsuste Liiduga projekti "Suusad alla".Karula-Lüllemäe Tervise-ja Spordikeskuse rajameister ja hooldemees Henno Peegel tutvustas osalejatele suuskade hooldamise tehnikat ja jagas näpunäiteid kuidas erinevates ilmastikuoludes mugavalt ja õigesti riietuda.Eesti Suusaliidu projekt "Suusabuss" viis Lüllemäe põhikooli staadionil läbi praktilise suusatunni, kus tutvustati erinevaid sõidustiile suuskadel.Spordiklubi Karula tänab kõiki panustajaid ja osalejaid ja kutsub kõiki Lüllemäe terviseradadele suusatama.

Posted by Spordiklubi Karula on Teisipäev, 5. veebruar 2019

Spordiklubi Karula korraldas koostöös Valgamaa Arenguagentuuriga, Tervise Arengu Instituudiga ja Valgamaa Omavalitsuste Liiduga projekti “Suusad alla”.
Eesti Suusaliidu projekt “Suusabuss” viis Lüllemäe põhikooli staadionil läbi praktilise suusatunni, kus tutvustati erinevaid sõidustiile suuskadel.

Uudis pärineb Spordiklubi Karula FB-i leheküljelt.