Üleskutse vilistlastele

Head vilistlased!

Nagu paljud teist kindlasti on juba kuulnud, tähistab Lüllemäe Põhikool sel aastal oma 55. sünnipäeva. Paar aastat tagasi möödus 330 aastat hariduse andmise algusest Karula piirkonnas. Mõlemad sündmused vajavad tähistamist ja teeme seda teie kõigiga koos 11. mail. Päevakava ja täpsem info jõuab teieni õige pea.

Mitmed vilistlased on meilt küsinud, mida koolile selleks puhuks kinkida. Mõtteid on vahetatud 19. novembri vilistlasõhtul ja maalide avamisel 22. veebruaril. Sõelale on jäänud üks koolile vajalik, kuid hetkel üle jõu käiv väljaminek.

Selle õppeaasta alguses renoveeriti kooli võimla ning maha sai spetsiaalne sportimiseks sobilik põrand, mis vajab muude sündmuste ajal katmist. Seni oleme katmiseks sobilikke matte laenutanud. Soovime aga väga osta võimla põrandale oma kaitsematid, mida vajadusel lihtsalt lahti rullida saame. Hinnapakkumise järgi maksavad need 2175,60 €. Grupp vilistlasi tegidki ettepaneku see raha koguda just kooli vilistlastelt.

Siit ka meie üleskutse! Kes soovib ühisesse kingitusse panustada, võib kanda meelepärase summa Valga Vallavalitsuse arveldusarvele EE092200221019163791 (Swedbank), märksõnaks panna kindlasti „Lüllemäe Põhikooli aastapäeva kingitus“.

Niipea, kui raha on koos, tellime matid ära. Loodame, et saate juba vilistlasõhtul tantsida teie enda kingitud põrandakattel.

Lugupidamisega

Jana Tiits
Lüllemäe Põhikool
direktor

Kooli võimla pärast renoveerimist 2018. aastal.

Lüllemäe Põhikool