Varstu-Lüllemäe esimene kohtumine jalgpallis

Reedel toimus suur väljasõit. Jalgpalli huviringid ja ergutajateks kehastunud võimlejad sõitsid külla Varstu koolile. Samuti oli kaasas meediaring ning mõned õpetajad. See oli ehe vanakooli väljasõit suure bussiga koolimaja eest teisele koolile külla.

Jalgpall olgu sündmus

Jalgpalli huviringid on juba mõnda aastat Lüllemäel populaarne huvitegevus. Samas otseselt need huviringid kellegagi sõprusmänge pole mänginud. Kus viga näed laita, seal tule ja algata. Nii direktor Mart ja jalgpalli juhendaja Eduard otsustasid sel õppeaastal ellu kutsuda uue traditsiooni – kaks maavõistlust õppeaasta jooksul. Varstu koolis on Eduard kehalise kasvatuse õpetaja ning Varstu koolis on õpetaja ka meie ajalooõpetaja Ele. Nii sündis idee mängudeks Varstu-Lüllemäe ja Lüllemäe-Varstu. Esimeseks maavõistlusmänguks sai kuupäevana 26. jaanuar paika enne jõule ning kooli jalgpallurid asusid usinalt treenima.

Jõudsime eile Varstusse libedatele teedele vaatamata kenasti kohale ning kohe pakuti meile maitsvat koolilõunat. Pärast sööki vahetasid jalkamängijad riided ja astusime sisse Varstu kooli ruumikasse saali. Õige pea algasid jalkakohtumised. Enne mängude algust veel toimus mängijate rivistus ning Varstu kooli head töötajad tegid mõnusat huumorit.

Kõige tähtsam oligi eile melu. Nii Varstu kui Lüllemäe elasid omadele häälekalt ja sõbralikult kaasa. See oli kõva emotsionaalne kisa õiges kohas ning vahepalana esinesid tantsijad. Kõlas “Waka Waka” ning kõik lõid tantsu.

Tulemused

Jalgpalli mängimine tuli Lüllemäe mängijatel eile hästi välja. Sel päeval ei olnud tulemus kõige olulisem, aga olgu öeldud, et saavutasime kolmekordse võidu.

Nooremad poisid võitsid Varstut 4:2. Arvi lõi 2 väravat ning Robin lõi ka 2 väravat. Kogu meeskond mängis hingestatult, erakordseid tõrjeid tegi väravas Korp.

Vanemad õpilased võitsid pingelises mängus Varstut 3:2. Avavärava lõi Erik ning Tõiv skooris hingestatult kaks korda. Me meeskonnal tuli kohati välja kena söödumäng ning puurilukk Tõnn oli kaljukindel.

Kolmandas mängus mängisid omavahel Varstu suured tüdrukud ja meie vanema rühma nooremad poisid. Tüdrukutest esindas Lüllemäed kahes mängus vapralt Karine-Meribel. Ka viimane mäng õnnestus meil võita 2:1. Väravad lõid Enrik ja Kaspar.

Lüllemäe eest käisid eile platsil Richard, Korp, Maru, Robin, Joonas, Arvi, Joosep, Enrik, Kaspar, Karine-Meribel, Tõru, Oliver, Erik, Tõiv, Kristofer, Tõnn.

Pärast mängu saime Varstu kooli teisel korrusel ampsata maitsvat rosinatega kringlit ning õpetaja Ele tegi meile Varstu koolis väikese ekskursiooni.

Aitäh võõrustamast, Varstu! Kui eilsest lisandub pildi- ja videomaterjali, siis jagame ka seda.

NB! Kevadel tuleb Varstu kool Lüllemäe staadionile jalgpalli mängima. Praegu on mõttes kuupäevana reede, 10. mai. Kõik inimesed lähemalt ja kaugemalt on oodatud selle sündmusele. Tuleb vägev trall!