Lüllemäe Põhikooli Heaks annetuste kogumise esimene vahekokkuvõte

Eelmise aasta lõpus tegevust alustanud Lüllemäe Põhikooli Heaks MTÜ annab aru esimestest numbritest.  19.12.2023 alanud toetuskampaania abil oleme kogunud Lüllemäe kooli kasvulava ja generaatori ostuks 1490 eurot.

Aitäh kõigile panustajatele! Iga euro näitab head suhtumist Lüllemäe Põhikooli tulevikku.

Suurimaks korraga laekunud summaks on 200 eurot. Me siiralt usume, et saame heade inimeste abiga ka oma eesmärgid saavutatud. Aasta 2024 eesmärgiks on endiselt koguda 25 000 eurot, sest vajadused on jäänud samasuguseks. Generaatori soetamiseks on tekkinud erinevaid koostööalgeid erinevate ettevõtetega ning kasvulava plaan saab ka selgema kuju.

Lisaks annetustele oleme saanud väga palju häid ja toetavaid soove ning julgustust, et me oleme teel õiges suunas. Oleme saanud ka kasvulava ehitamiseks nippe ja soovitust, ekstra tänu nende eest!

Taaskord kutsume üles toetama Lüllemäe Põhikoolile ehitatavat kasvulava, mille joonised on juba kohe-kohe valmimas.

Kui vahepeal on ununenud, kuhu raha kanda, siis siin on juhised:

Saaja: Lüllemäe Põhikooli Heaks MTÜ

Konto: EE617700771009822547 LHV