Külas lastekirjanik Anti Saar

Täna toimus Lüllemäe Põhikoolis mõnus kohtumine kirjanik Anti Saarega. Algatuseks lugesid lapsed Anti Saare loomingut valjult kaaslastele ette, hiljem võttis kirjanik jutulõnga enda kätte.

4. klassi Kaspar oli üks õpilastest, kes valjul häälel raamatut lugeda sai. Õpetaja Elin Lihten aitas kaasa. Foto: Janika Jurs

Anti Saar. Foto: Janika Jurs

Anti Saar rääkis oma elust, kirjutamisest ning tõlketööst. Kõige enam meeldis lastele see, kui kirjanik oma teoseid ise ette luges ja sellega lastes lugemisisu tekitas. Õpilased said küsida küsimusi ning hiljem võeti päevikusse autogrammgi.

Autogrammisoovijatest tekkis kirjaniku juurde suisa pikk järjekord. Foto: Ave Kadakas

Anti Saarest ja tema raamatutest saab lähemalt lugeda Eesti Lastekirjanduse Keskuse veebilehelt.

Tekst ja fotod: Janika Jurs, Ave Kadakas