Tunnustustesadu Lüllemäe koolis

Oktoober on õpetajate kuu. Sel kuul pööratakse erilist tähelepanu õpetajatöö erilisusele ja vajalikkusele ning tunnustatakse õpetajaid, kes on oma töös eriliselt silma paistnud. Viiendal oktoobril toimus Valga Kultuuri- ja huvialakeskuses pidulik sündmus, kus anti tänukirjad Valga valla õpetajatele. Lüllemäe Põhikoolil oli rõõm olla säravate õpetajatega esindatud nii kooli kui ka lasteaia osas.

SA Valgamaa Arenguagentuuri haridusvaldkonna koordinaator Ivi Tigane ja vallavanem Monika Rogenbaum tänasid lillekimbu ja meenega „Eestimaa õpib ja tänab” erinevate kategooriate nominente.

Aasta klassiõpetaja nominentide hulka kuulusid meie koolist Tarje Roosik, Heidi Kõvask ja Elin Lihten.

Aasta põhikooli aineõpetajate hulka kuulus meie loodusainete õpetaja Rolf Saarna.

Aasta lasteaiaõpetajate hulka kuulusid Mesimummude õpetaja Terje Õunapuu ja Mürakarude õpetaja Ulvi Sarapuu.

Õnnitleme kogu kooli nimel nominente ja soovime neile jätkuvat töörõõmu!

Lüllemäe Põhikooli aasta õpetaja nominendid Heidi Kõvask, Elin Lihten, Rolf Saarna ja Tarje Roosik.

Aasta lasteaiaõpetaja nominendid 2021: Ulvi Sarapuu ja Terje Õunapuu.

Uudis: Jana Tiits, direktor