Tuult tiibadesse, 54. lend!

Meie kooli 54. lend lõpetas põhikooli piduliku aktusega 18. juunil. Lõpuaktusele olid noortele häid soove tulnud soovima saalitäis sugulasi ja sõpru.
Aktuse päevaks oli meie viiel lõpuklassi õpilasel selja taha jäänud üheksa sündmusterohket kooliaastat ja pingeline eksamiperiood, kus nad pidid alustuseks näitama oma teadmisi eesti keeles, matemaatikas ja valikaines. Valikeksamid sooritati sel aastal inglise keeles, bioloogias ja geograafias.
Kui tunnistused said jagatud, pidas lõpetajate nimel meeleoluka kõne Uku Freiberg. Ta meenutas möödunud kooliaega ja tänas nende mälestuste eest oma klassi, õpetajaid ja kooli kokkasid.
Lapsevanemate nimel kõneles Lilian Freiberg, kes andis noortele kaasa häid soove ning Fred Jüssi mõttetera, et suure tegutsemise kõrval on aeg-ajalt kasulik ka lihtsalt niisama molutada, sest siis sündivat need kõige paremad mõtted.
Õpetajad andsid oma soovid edasi Birgit Sarapi tempoka lauluga „Ma tean, et sa tead“. Soovime oma lõpetajatele tuult tiibadesse!

Lõpetajad koos neid õnnitlema tulnud endiste klassikaaslaste ning neid aastate jooksul saatnud kolme klassijuhatajaga. Foto: Elin Lihten

Uudis: Jana Tiits