Eelkool alustab 29. jaanuaril

Lüllemäe Põhikooli eelkool alustab 29. jaanuaril 2021. Kohtuma hakatakse igal reedel kell 10 kaheks tunniks kuni maikuu lõpuni. Võtame vastu õpilasi, kes plaanivad 2021. aasta sügisel kooliteed alustada. Esimesele kohtumisele  palume kaasa võtta joonistusvahendid ja vahetusjalanõud.

Eelkoolis osaledes õpib laps tundma oma tulevast klassiõpetajat ja koolimaja ning harjutab end tasapisi koolilapse eluga. See on muide äärmiselt põnev elu – saab teada palju huvitavat looduse, teaduse, kunsti, meie emakeele ja kodumaa kohta. Sekka saab suurte ja väikeste sõpradega nii toas kui õues hullata, ühiselt lauamängudes mõõtu võtta või hoopis rahulikult raamatuid uurida.

Lüllemäe Põhikooli eelkoolirühmaga ühinemiseks täitke palun avaldus ja saatke kooli direktorile aadressil jana.tiits@karula.edu.ee. Oodatud on ka kõik täiendavad küsimused.

Õpetaja Elin uurib juba uut aabitsat ja valmistab noorte klassikaaslaste tunde ette. Foto: Ave Kadakas

Jana Tiits, Lüllemäe Põhikooli direktor