Videosild Vietnamiga inglise keele tunnis

Kaheksanda klassi õpilased said esimese rahvusvahelise esinemiskogemuse, kui tegid ingliskeelsed ettekanded Eesti kohta videosilla abil toimunud tunnis Vietnami õpilastele ja inglise keele õpetajale. Samuti kuulsid tunnis viibinud 8. ja 5. klass vietnamlaste tehtud ettekannet Vietnami kohta.

Lee oma esitlust tegemas. Foto: Külli Teder

Põnev oli tutvuda tüüpiliste Vietnami loodusvaadete, toidu, riietumisstiili ja spordialadega. Koostööprojekt jätkub ka edasistel nädalatel. Vietnami inglise keele õpetajal oli meie õpilaste kohta jagada vaid kiidusõnu – eriti selle kohta, kui enesekindlad ja aktiivsed nad on.

Vietnami õpilased tutvustasid sarnaselt meie õpilastele oma riiki. Foto: Külli Teder

Esitlusi kuulates said Lüllemäe õpilased peas tekkinud kujutluspildid paberile panna. Näiteks nii…

… ja nii.

Külli Teder, inglise keele õpetaja