Lüllemäele eriauhind terviseradade liikumiskampaanialt

Veebruarist aprillini toimus koolides sihtasutuse Eesti Terviserajad liikumiskampaania “Terves kehas terve vaib”. Koolidel oli võimalus korraldada mõni ainetund terviseradadel ning teha sellest kokkuvõttev video või fotogalerii.

Kokku laekus konkursile ligi 100 võistlustööd. Žürii valis välja kolm parimat, milleks osutusid Audentese erakooli 4B klass, Laagna Gümnaasium ja Toila Gümnaasiumi 5B klass.

Lisaks said eriauhinnad veel viis silmapaistvat osalejat: Lüllemäe Põhikool, Tallinna Reaalkool, Pirita Majandusgümnaasium, Rakvere Gümnaasium ja Illuka Kool.

Meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja Valevi eestvedamisel korraldati Lüllemäel ajalooline, esimene terviseradade triatlon: mäesuusatamine, suusatamine, jooks.

Tänuks pingutuse eest saame kooli terviseradade jutumullid, mille järgi koolis mõnusalt end liigutada.

Vaata meie kooli meediaringi raames tehtud videot triatlonist siit:

Uudis: Ave Kadakas