Lüllemäe kooli talentide sadu kultuurimajas

Õpilasesinduse korraldamisel toimus 22. aprillil taas üks õpilaste aasta lemmiksündmuseid: talentide õhtu.

Kui eelmisel aastal sundis koroonapandeemia kogu ürituse veebi, siis sel aastal otsustati igasugused piirangud kaotada ning igaüks, kes tahtis, sai võimaluse kas laval esineda või teha oma hobist video ning sedapidi teisi inspireerida. Väga värvikas ja mitmekülgne õhtu treenis naerulihaseid ja kunsti- ning maitsemeelt.

Lõbusa, osava ja üllatava avapaugu tegid õhtule 1.-2. klassi võimlejad. Erinevad trikid õpetas neile selgeks õpetaja Elin. Foto: Vesse Saarna (3. klass/meediaring)

Linda 3. klassist andis kõigile vapruse õppetunni, lauldes ilma saateta laulu “Oma laulu ei leia ma üles”. Foto: Ave Kadakas

Õed Karine-Meribel ja Kairit-Annabel armastavad mõlemad tantsimist. Koos oli ära õpitud tantsukava Justin Bieberi loole “Yummy”. Foto: Ave Kadakas

Oliver on kandlega juba üsna suureks sõbraks saanud – pill teeb, mida Oliver palub. Foto: Ave Kadakas

Kairit-Annabel esitas ka soolotantsu. Taustaks BTSi “Boy With Luv”. Foto: Ave Kadakas

Õpetaja Elini “reklaamipaus”: õppida on elulahe ehk värskeid kogemusi mööblirestaureerimise erialalt Valgamaa Kutseõppekeskusest. Foto: Ave Kadakas

Siimu samuti soololoona esitatud meremeeste lugu “Wellerman” maalis silme ette karmid merekarud ja pani jalad mütsuma. Foto: Vesse Saarna (3. klass/meediaring)

Üllatusesinejad Sillu ja Karine-Meribel tõstsid kogu saali püsti ja panid kangeks jäänud lihaseid liigutama. Sillu jagas ka oma aastatega kogunenud tarkust: “Noorena naudi, mis sulle antud. Vanana saad ainult rahul olla sellega, mis järel.” Foto: Ave Kadakas

Nüüd järgnes videote ühisvaatamine, mis mõttes viis vaatajad näiteks basseini servale, aga ka muusikastuudiosse, koduklassi fantaasianurka, pinksilaua ja jalkaväljaku äärde, savitöökotta ja talli.

Tanel on ujumistundides nagu kala vees ja oskab teha igasuguseid trikke. Foto: Ave Kadakas

Estelle ja Linda on kooliaasta jooksul valmis ehitanud terve maailma – plastiliinist. Foto: Vesse Saarna (3. klass/meediaring)

Kodustuudiost saatis tervitused Airon, kes mängis suisa kaks klaveripala. Foto: Vesse Saarna (3. klass/meediaring)

Muusikaga jätkas Enrik, kes lisaks klaverile näitas ka oma ksülofoni- ja trummimänguoskust. Foto: Vesse Saarna (3. klass/meediaring)