Lüllemäe ettevõtlikud õpilased tõid laadalt parima toote tiitli

Siis kui Lüllemäe Põhikooli 6. klassi poisid laupäeval, 9. detsembril Pärnu Port-Arturi õpilasfirmade laadale “Pärnumaa jõulud 2017” jõudsid, olid paljude õpilasfirmadel müügikohad juba püsti.
Aga egas see ei heidutanud mini-minifirmade Kellasseppade ja Küünlameeste poisse. Hoogsalt seati välja oma kunstilised parkimiskellad ja luksuslikud lambarasvast ning mesilasvahast tehtud küünlad.
parnu-opilasfirmade-laat-detsember-2017-kohtunik-hindab-tooteid
Uudsete toodete uudistajaid oli palju ning tehti ka mitmeid müügitehinguid.
Suur oli meie ühine rõõm kui laada lõppedes valiti Lüllemäe Põhikooli Kellasseppade parkimiskellad parimaks tooteks laadal osalenud mini-minifirmade seas.
Täname ja tunnustame ettevõtlikke poisse ning nende entusiastlikke ja abivalmis lapsevanemaid, tänu kellele uued algatused hoo sisse on saanud!
parnu-opilasfirmade-laat-detsember-2017-kellas-sepad-toid-koju-parima-toote-aukirja
Tekst ja fotod: Birgit Tuulemets