Algklassid teatrikuul teatris

23. märtsil käisid 1. ja 2. ning 4.klass teatrikuud tähistamas Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses, kus vaatasime kultuurimaja näiteringi etendust “Okasroosike”.

Elevust oli enne teatrisse minekut palju ja ka kultuurikeskuses oli uhke olla. Tore oli, et piletil polnud istekohti ja rida märgitud, nii sai seekord ise valida, millises reas istuda. Kõik leidsid endale sobivad kohad ning etenduse nautimine sai alata.

Teatrilistele meeldis etendus, tüdrukuid vaimustas eriti haldjate osa. Poisid märkasid, et osatäitjad mängisid mitut rolli. 4. klassi lastel oli ülesandeks jälgida põhjalikult etenduse süžeed ja hiljem kirjutada lühidalt etenduses toimunust.

Et teatrielamus oleks täielik, käisime peale etendust teatrikohvikus, kus sõime kooki ja jõime mahlajooki, mis olid imemaitsvad ning vestlesime etendusest. Oli tore koosolemine. Teatripäev oli täiuslik.

Teatriskülastus ilma kohvikuelamuseta jääks poolikuks. Foto: Elin Lihten

Mälestusklõps Valga Kultuuri- ja Huvialakeskusest. Foto: Elin Lihten