Direktor Jana üleriigilises meedias

“Mida teha siis, kui mitte midagi enam teha ei saa? Tuleb teha võimatu võimalikuks! Iga progress saab alguse julgest otsusest. Koolide kaugõppele jätmine aasta tagasi vallandas haridusasutustes uusi, edasiviivaid protsesse. Uudsete toimivate lahenduste jagamine piirkonna koolide vahel pakub inspiratsiooni, et tulla toime eeloleva õppeaasta väljakutsetega. Lüllemäe põhikoolis oleme muutunud oludega edukalt kaasa läinud, otsinud ja leidnud uusi lahendusi, kuid maksnud selle eest kohati ka üsna kõrget hinda.”

Õppeaasta alguse puhul avaldas meie direktor Jana arvamust Lõuna-Eesti Postimehes. Artikkel kõnetas lugejaid ja nii jõudis Lüllemäe Põhikool 1. septembri hommikul ka ETV Terevisiooni stuudiosse.

Artikkel on loetav Lõuna-Eesti Postimehest. Terevisiooni kommentaari saab alates 1:15 minutist järele vaadata SIIT.

Direktor Jana Tiits kooli töötajate inspiratsioonipäeval 23. augustil 2021.