Talentide Õhtu 2024

Täpselt nädala eest, reedel 5. aprillil lõi õpilasesindus Lüllemäe Kultuurimajas tähed särama.

Toimus Lüllemäe Põhikooli traditsiooniline Talentide Õhtu. See kõik sai teoks tänu õpilasesindusele ja õpetaja Avele, kes aitas organiseerida. Õpetaja Rolf vedis abimeestega helitehnika koolimajast kultuurimajja, sättis paika ning pakkus õpilastele tehnilist tuge. Suur tänu ka Lüllemäe Kultuurimajale ja selle perenaisele Enele!

Etteasteid oli mitmesuguseid

Õhtujuhid olid säravad Enrik ja Karine. Alustuseks noored ja krapskad tüdrukud laulsid. Lasteaia tüdruk Kirke ning esimese klassi õpilased Teele Eliise ja Anna esinesid kõik üksi suurepärase lauluga. Kõlasid  “Küla elab”, “Tahan, ei taha” ning “Hakkan mereröövliks”.

Elini võimlemistüdrukud tegid väga painduva kava.

Samuti esinesid individuaalsete võimlemiskavadega Jasmin, Hanna ja Isabelle.

Vahepalana näitas suurepärast suupilli taltsutamise oskust kauboi Sirle.

Klaveripalad esitasid Rebecca ja Chris.

Videost oli näha, kuidas Robin sõitis tsikliga ning koomikud Tõru ja Kaspar tegid nalja.

Õpetaja Birgit rääkis kõndimisest ning 5. klass oli teinud meeleoluka armsa video oma hobidest. Õpetajate bänd esitas loo “See ongi paradiis!”

Õhtu lõpetuseks esitas koolibänd lood “Jänesejala” ja “Soorebased”.

Esinejad said oma talentide eest diplomid ning koolikokkade poolt tehtud maitsva kringliga said kõik suu magusaks.

Kohtumiseni järgmisel aastal!