Ootame kooliminejaid eelkooli!

Lüllemäe Põhikooli tulevase 1. klassi õpetaja Heidi Kõvask

Selleks, et esimesse klassi tulijatel oleks sügisel kindlam tunne kooliteed alustada, ootab õpetaja Heidi Kõvask praegusi koolieelikuid alates 25. jaanuarist igal reedel kell 10.10-12.00 ruumis 103, et õpilase elu rõõmudega esimest tutvust teha.

Eelkoolis õpivad lapsed tundma oma tulevast koolimaja ja klassikaaslasi, tutvuvad tähtede- ja arvudemaailmaga, lahendavad koos arendavaid ülesandeid loodusvaldkonnast ja osalevad lõbusates õppemängudes ning kooli igapäevaelus.

Palume eelkoolis osalemise soovist teavitada kooli direktorit Jana Tiitsu meiliaadressil jana.tiits@karula.edu.ee või telefoninumbril 76 79 045. Soovi korral saab eelkooli grupiga liituda jooksvalt kuni kevadeni.

Esimesele kohtumisele on lisaks vahetusjalanõudele tarvis kaasa võtta värvipliiatsid ja harilik pliiats, teritaja ning kustutuskumm.

Kohtumiseni koolis!