Koolitrimm!

Koostöös Juku-Peedu orienteerumisklubiga toimus Lüllemäel orienteerumisnädal “Koolitrimm”.

Punktide leidmine ja nende võtmine on vahvad tegevused nii väikestele lasteaia põnnidele kui koos looduses matkavatele õpetajatele.

Loomulikult said kambas orienteeruda ka me kooli erinevate klasside õpilased.

Erakordselt ilusa septembrilõpu ilm soosis vahvat liikumisnädalat Lüllemäel. Orienteerumine juba kord on selline tegevus, et teekonnal kohtad ka erinevaid huvitavaid tegelasi.

Kel on veel soov minna iseseisvalt huvitavaid kohti avastama ja Lüllemäel ilusaid hetki kogema, siis palun tutvu juhistega Juku-Peedu kodulehel. Kindlasti leiad ka sina sellelt teekonnalt vaatamisväärsuse või paar.

Aga loomulikult saab liikuda pidevalt üle Eesti, vaata Liikumisaasta kalendrit ja sündmusi ning löö kaasa.

Mida muud öelda, kui et terves kehas terve vaim. Eriti mõnus on teinekord liikuda ka sombuse ilmaga, sest siis saab poriloigud ka ära võtta!