Edukas jõululaat tõi rõõmu

Jõuluootuspäeval 22. detsembril toimus teiste sündmuste seas õpilasesinduse korraldatav jõululaat. Suur tänu kõigile osalejatele ja abilistele!

Tänu teile saime nautida mõnusat laadamelu, süüa maitsvaid hõrgutisi ja osta kingitusi. Loteriitulusid saame kasutada vastavalt õpilaste soovidele koolikeskkonna parendamiseks. Üks õpilaste kindlaid plaane on osta juurde mänge. Täpsemate soovide kaardistamiseks korraldame küsitluse.

Heategevusse panustasid laadalised mitmel erineval moel: loteriisse toodi annetustena kingitusi, müüdi ja osteti laias valikus õpilaste peredes valmistatud kaupu, osteti loteriikaupa ning tehti eraldi rahalisi annetusi. Õpilastest müüjaid oli kokku 30 ning ettevalmistustes osales lisaks 10 õpilasesinduse liiget – ligi 2/3 meie õpilastest. Lisaks õpetajate ja lapsevanemate tugi.