Emakeelepäev algklassides

14. märtsil tähistas kogu Eesti emakeelepäeva. Ka Lüllemäe Põhikooli algklassid avaldasid oma armastust ja lugupidamist eesti keele vastu. Oma kõige ilusama käekirjaga kirjutati meelepäraseid luuletusi ja jutukesi, mis õpetaja Tarje käe all virtuaalselt kõigile õpilastele nähtavaks said.

15. märtsil kogunes 1.-4. klass, nende õpetajad ja direktor esimesteks tundideks ühiselt Teamsi keskkonda ning esitati luuletusi ka üksteisele, kusjuures igaüks oli kehastunud üheks muinasjututegelaseks. Nii said eesti keeles omavahel kokku Punamütsike ja kurjad hundid, Pipi Pikksukk, kapten Konkskäsi, viiking, päkapikk, Jänkuonu, Valge Kass, kapten Trumm, Sirelikaru ja teised laste poolt armastatud tegelased.

Ave Kadakas

Fotod: Elin Lihten